Fotode tellimine ja printimine

Fotosid saab tellida suurustes A3 kuni A0 nii tavalises kui ka ruuduformaadis. Kuna enamik fotosid on küljesuhtega 3:2, siis mõõdud erinevad natuke tavapärasest A formaadi küljepikkustest. Täpsemate suuruste ja materjalide valikutega tutvu paremal olevast menüüst.

Tellitud fotod prinditakse  tavalise fotopaberi asemel kunstilisele raamitud fotolõuendile, efektsele akrüülklaasile (nii lauale kui seinale), kvaliteetsele kapa plaadile või tugevale ja stiilsele alumiiniumplaadile.

HP Designjet 6100ps printer

Tellitud fotod toodetakse ja valmistatakse alati väga suure täpsusega, järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid. Toodete materjalid on spetsiaalselt valitud parima tulemuse tagamiseks.

Toodete trükkimisel kasutatakse HP Designjet 6100ps printerit, mis garanteerib tänu 8-tindi trükitehnoloogiale täpse ja kvaliteetse trüki. Saame pakkuda ideaalset trükikvaliteeti kõikidele näituseväärilistele kunstiteostele ja igapäevastele piltidele.

certifikaat_JPG_128x128

Kõikide toodete trükkimisel kasutame alati ainult parimaid materjale, mis kindlustavad toodete tuhmumiskindluse enam kui 200 aastaks. Tuhmumiskindlus annab trükistele pikaajalisuse lisaväärtuse, mis võimaldab pilte eksponeerida mitme põlvkonna vältel. Tänased fotod kannavad endas perekondlikke traditsioone ja erilisi hetki, mis väärivad hoidmist.

Kui leiate prinditud fotol mingil põhjusel siiski puudujääke, parandame selle koheselt või toodame teile tasuta uue foto.